Hakkımızda

Mayyana Tekstil olarak 90’lı yıllardan gelen Tekstil tecrübemiz ile 2007 yılında bir Hazır Giyim İhracat ve İthalat şirketi olarak İzmir’de hizmete başladık. 2007-2010 yılları arasında, şirketimiz özellikle Hindistan ve Bangladeş’te kendi markamız ve yurtiçindeki farklı markalara üretim yaptık. Üretimin her aşamasını uzman kadromuzla yerinde yöneterek farklı ürün gruplarının üretimini sağladık.

2010 yılı itibariyle firmamız gelen talepler doğrultusunda ihracata yöneldi ve sonrasında da firmamız sipariş üzerine üretim yapan bir ihracatçı konumuna yükseldi. Yıllar boyunca, şirket dokuma ve örme  üretim gruplarında kendini geliştirdi, böylece Mayyana Tekstil olarak şimdi İzmir’in en esnek tedarikçilerinden biri olarak adlandırılmaktayız.

Üretimini yaptığımız Ürün Gruplarımız; Erkek Giyim ( Takım Elbise, Damatlık, Gömlek, Pantolon, Tshirt, Polo vb.), Bayan Giyim (Takım Elbise, Bluz, Abiye vb ), Kurumsal Giyim, Çocuk Giyim ve Ev Tekstili vb.

Bu ürün gruplarında firmaların kendi marka etiketleriyle istenilen farklı kumaş türlerinde ( İpek, Yün , Keten, Pamuk, Organik, Viskon, Polyester ve karışımları vb) ve farklı kumaş apreleri ( easy care, non-iron, nano teknoloji , antibakteriyel, su ve yağ itici vb) ile Desen tasarımı, aksesuar , baskı ve nakış  uygulamaları ile geniş bir yelpazede üretim yapmaktayız.

Firmamız, koleksiyon hazırlığından başlayarak ürünlerin nakliyesine kadar, konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla sürecin tüm aşamalarında titizlikle hizmet vermektedir.

Mayyana Tekstil olarak ihracatımızın büyük çoğunluğunu Avrupa ve İskandinav ülkelerine gerçekleştiriliyoruz. Ayrıca, şirketimiz ABD ve Orta Doğu pazarlarına da ihracat yapmaktadır.

Özet olarak, Firma olarak müşterilerimize her türlü Tekstil üretimi konusunda çözüm ortağı olarak yakın bir işbirliği sağlamaktayız.

Mayyana Tekstil olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını moda ortağı ilişkisi içerisinde karşılamayı, yüksek kalite, hızlı servis, rekabetçi fiyatlar, kısa teslim süresi ve zamanında, etik, çevresel ve kalite standartlarına göre garantili üretim ile teslimat yapmayı hedeflemekteyiz. Esneklik ve dürüstlük bizim karakteristik özelliklerimizden olup müşterilerimizin yüksek adetli siparişlerinin yanısıra butik ve küçük adetli siparişlerine de cevap vermekteyiz.

Yüksek Kalite

” Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur. “– John Ruskin

20 Yıllık Tecrübe

” Kaptanı usta olmayan gemiye, her rüzgar kötüdür. “– George Herbert

Modern Tasarım ve İnovasyon

” Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir. “– Angelique Arnauld

Hızlı servis


“Kendimizi üst seviyeye çıkarmanın emin bir yolu, başka birinin üst seviyeye çıkmasına yardımcı olmaktır. “– Booker T. Washington

Referanslar

WhatsApp chat