Mayyana Textile private label clothing manufacturer

Konfeksiyon

Üretim aşamasında ürünlerin en iyi kalitede üretilmesi bizim için önemlidir. Bunun için bir dizi kontrol aşaması uygularız.

Kumaş & Malzeme kontrolü ve testleri ; Tedarikçiden gelen kumaştan alınan numune ile gelen kumaşın istenilen tür, renk, kalite de olup olmadığının kontrolü , gerekiyorsa yıkama ve çekmezlik testleri yapılır.

Kalıp & Pastal ve kesim kontrolleri:  Hazırlanan kalıp ve pastalların kontrolü yapılarak serimi yapılır , serim esnasında kumaş kalite kontrolü yapılır ve kesimi yapılır.

Ara üretim kontolleri : Dikim bandında olan ürünlerin bant kontrolü yapılır. Rastgele seçilen örneklerden ölçü ve kalite kontrolü yapılır

Final kontrolü :  Üretimden çıkan tüm ürünlerin genel kontrolü yapılır.

Post-prodüksiyon kalite kontrolörleri: Siparişiniz gönderilmeden hemen önce son bir kalite kontrolü yapılır. Hem ürünün hem de ambalajın uygun şekilde bitip bitmediğini kontrol etmek.

Tüm bu aşamalardan geçen ürünler, son olarak ütü paket yapılarak, uygun koli ebatlarına yerleştirilir. Kolilere, koli üstü bilgi formları yerleştirilerek, gerekirse su geçirmez streç filmlere sarılarak sevkiyata hazırlanır.

Not: Bu asla hata yapmadığımız anlamına mı geliyor? Açıkçası, hayır!! Tabii ki bizde hata yapabiliriz fakat sorumlu olduğumuz her hatayı hızlı ve doğru bir şekilde çözmeyi garanti ediyoruz.

WhatsApp chat